image
Reklam
Duranlar Nakliyat

Türkan Gizer Aile Sağlığı Merkezi

Türkan Gizer Aile Sağlığı Merkezi , TIP MERKEZİ olarak hizmet vermektedir. ADANA ilinde Sarıçam ilçesinde olan Türkan Gizer Aile Sağlığı MerkeziTIP MERKEZİ arandığında Türkan Gizer Aile Sağlığı Merkezi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://turkangizerasm.com, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Yeşiltepe, Hatice Yavuz Cad. No:2, 01250 Sarıçam/Adana Sarıçam, ADANA ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Türkan Gizer Aile Sağlığı Merkezi hakkında ki iletişim bilgilerine, TIP MERKEZİ hakkında ki bilgilere ve varsa Türkan Gizer Aile Sağlığı Merkezi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Türkan Gizer Aile Sağlığı Merkezi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Türkan Gizer Aile Sağlığı Merkezi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Türkan Gizer Aile Sağlığı Merkezi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Türkan Gizer Aile Sağlığı Merkezi sosyal medya hesapları varsa da bulunan TIP MERKEZİ için Türkan Gizer Aile Sağlığı Merkezi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Türkan Gizer Aile Sağlığı Merkezi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur