image
Reklam
Ümraniye Sanat Kursu

Özel İstiklal Tıp Merkezi

Özel İstiklal Tıp Merkezi , TIP MERKEZİ olarak hizmet vermektedir. ADANA ilinde Seyhan ilçesinde olan Özel İstiklal Tıp MerkeziTIP MERKEZİ arandığında Özel İstiklal Tıp Merkezi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://istiklaltip.com, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Hurmalı, METRO, HURMALI MAHALLESİ 34008 SOKAK, GÜZERGAHI BULVARI 1/1, 01060 Seyhan/Adana Seyhan, ADANA ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Özel İstiklal Tıp Merkezi hakkında ki iletişim bilgilerine, TIP MERKEZİ hakkında ki bilgilere ve varsa Özel İstiklal Tıp Merkezi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Özel İstiklal Tıp Merkezi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Özel İstiklal Tıp Merkezi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Özel İstiklal Tıp Merkezi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Özel İstiklal Tıp Merkezi sosyal medya hesapları varsa da bulunan TIP MERKEZİ için Özel İstiklal Tıp Merkezi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Özel İstiklal Tıp Merkezi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul