image
Reklam
Ümraniye Sanat Kursu

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi , ÖZEL HASTANE olarak hizmet vermektedir. ADANA ilinde Seyhan ilçesinde olan Özel Adana Ortadoğu HastanesiÖZEL HASTANE arandığında Özel Adana Ortadoğu Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://ortadoguhastanesi.com.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Ziyapaşa, 67055. Sk. No:1, 01140 Seyhan/Adana Seyhan, ADANA ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, ÖZEL HASTANE hakkında ki bilgilere ve varsa Özel Adana Ortadoğu Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Özel Adana Ortadoğu Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Özel Adana Ortadoğu Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Özel Adana Ortadoğu Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan ÖZEL HASTANE için Özel Adana Ortadoğu Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Özel Adana Ortadoğu Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur