image
İNŞAAT ŞİRKETİ

Özdedecan Demir Çimento San. & Tic. Loj. Ltd. Şti.

( Oy Sayısı: 0 )

Özdedecan Demir Çimento San. & Tic. Loj. Ltd. Şti.

Özdedecan Demir Çimento San. & Tic. Loj. Ltd. Şti. , İNŞAAT ŞİRKETİ olarak hizmet vermektedir. GAZİANTEP ilinde Nizip ilçesinde olan Özdedecan Demir Çimento San. & Tic. Loj. Ltd. Şti.İNŞAAT ŞİRKETİ arandığında Özdedecan Demir Çimento San. & Tic. Loj. Ltd. Şti. için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://business.site, , Yol tarifi adres: Yeşilevler, Biriketçiler Sts. 2 Nolu Sk No:15/A, 27700 Nizip/Gaziantep Nizip, GAZİANTEP ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Özdedecan Demir Çimento San. & Tic. Loj. Ltd. Şti. hakkında ki iletişim bilgilerine, İNŞAAT ŞİRKETİ hakkında ki bilgilere ve varsa Özdedecan Demir Çimento San. & Tic. Loj. Ltd. Şti. fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Özdedecan Demir Çimento San. & Tic. Loj. Ltd. Şti. konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Özdedecan Demir Çimento San. & Tic. Loj. Ltd. Şti. mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Özdedecan Demir Çimento San. & Tic. Loj. Ltd. Şti. iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Özdedecan Demir Çimento San. & Tic. Loj. Ltd. Şti. sosyal medya hesapları varsa da bulunan İNŞAAT ŞİRKETİ için Özdedecan Demir Çimento San. & Tic. Loj. Ltd. Şti. sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Özdedecan Demir Çimento San. & Tic. Loj. Ltd. Şti. sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur