image

Öz-ka İnşaat Ve Turizm

Öz-ka İnşaat Ve Turizm , İNŞAAT ŞİRKETİ olarak hizmet vermektedir. ESKİŞEHİR ilinde Odunpazarı ilçesinde olan Öz-ka İnşaat Ve TurizmİNŞAAT ŞİRKETİ arandığında Öz-ka İnşaat Ve Turizm için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://oz-katurinsaat.com.tr, , Yol tarifi adres: Kurtuluş, Cumhuriyet Blv. Öztürk Apt D:No:35/8 Kat:1, 26030 Odunpazarı/Eskişehir Odunpazarı, ESKİŞEHİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Öz-ka İnşaat Ve Turizm hakkında ki iletişim bilgilerine, İNŞAAT ŞİRKETİ hakkında ki bilgilere ve varsa Öz-ka İnşaat Ve Turizm fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Öz-ka İnşaat Ve Turizm konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Öz-ka İnşaat Ve Turizm mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Öz-ka İnşaat Ve Turizm iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Öz-ka İnşaat Ve Turizm sosyal medya hesapları varsa da bulunan İNŞAAT ŞİRKETİ için Öz-ka İnşaat Ve Turizm sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Öz-ka İnşaat Ve Turizm sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur