Kılıvan Caravan

Bu karavandan daha önce görmüş olamazsınız çünkü Türkiye'de ilk olarak, hem 180° Tam Panoramik ön cam hem de balkonlu karavanı biz ürettik (patentlidir).

İlk kez Tüyap 2022'de lansmanını yaptığımız karavanımızı şimdi dünyanın 4 bir yanına ihraç ediyoruz.

750 Kg altı ve üstü çekme karavanlarımızı ve özel tasarım Motokaravanlarımız dünya markası olma yolunda ciddi olarak ilerliyor.

Muhteşem bir Motokaravan sahibi olmak için servet ödemeyin. Modern, şık ve tam donanımlı bir karavanı ucuza almanın tam zamanı. Kısa süreliğine bu fırsatı kaçırmayın. Bu teklifte aşağıdaki tüm ekipmanlar dahildir. * 3 Kişilik (2 kişilik aile yatağı + 1 tek kişilik yatak) * Muhteşem Mobilya Tasarımı (Oval kenarlı ve ışıklı) * 90 Litre Buzdolabı (220 veya 12V), * 205 Watt Solar Sistem (Güneş Enerjisi), * 100 Amper Jel Akü, * Akü Şarj Sistemi * Güvenli Elektrik Sistemi, * Camlı Mutfak Evyesi (Sıcak Soğuk) * Camlı 2'li Ocak (Gazlı), * Duş Evyesi (Sıcak Soğuk) * Portatif Kasetli Tuvalet, * Taharet Hortumu, * Duvarlar ve Tavan Deri Kaplama (Süngerli) * Berhimi Camlar (Sineklik ve Perdeli), * İç Duş (Duşun içinde eşya dolabı ve ayna), * Dış Duş (Karavana girmeden duş alabilirsiniz), * Dış Aydınlatma Ledi * Güvenli Tüp Tertibatı, * Şofben (Gazlı) Su Isıtıcı * Duş havalandırma penceresi (fanlı), * iç havalandırma penceresi (Sunroof) * 3 metre Tente. * Geniş depolama alanları, * 180 Litre Temiz Su Tankı * 80 Litre Kirli Su Tankı * Hidrofor & Basınç Tankı * Yerler ve Tavan Ambiyans Aydınlatma * Yangın ve Gaz Alarm Sistemi * Sigortalı Elektrik Anahtar Paneli * Enerji Göstergesi * Temiz Su Doluluk Göstergesi * Kirli Su Doluluk Göstergesi * 2 Adet 220V Priz * 2 Adet 12V USB Priz * "E" belgeli komponentler. * <750 Kg ve AVRUPA STANDARTLARINDA KALİTELİ İŞÇİLİK Sipariş durumunda sözleşme yapılır %50 peşin ödenerek işe başlanır ve kalanı teslimde ödenir. İmalat sırası geldiğinde 8-10 hafta arası teslim edilir. Her sorunuz için 7/24 arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Galeri

Ürünler


Motokaravan
Ürünler

Motokaravan

Fiyat:225000 ₺

Çekme Karavan
Ürünler

Çekme Karavan

Fiyat:225000 ₺

Kılıvan Caravan

Kılıvan Caravan firmamız YALOVA ilimizde hizmet vermekte, yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkmaktadır. Uzun yıllar önce büyük hedeflerle çıktığı yolda sürekli azimle çalışarak emin adımlarla ilerlemektedir. Bölgesinde ortaya koyduğu çözümlerle kısa sürede en çok tercih edilen firma konumuna gelmiş olsa da başarılarını hiçbir zaman yeterli görmemektedir. Müşterilerinin de daima daha iyiyi, daha güzeli hak ettiklerini bilerek kendini yenileyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Kılıvan Caravan çok geniş bir hizmet yelpazesiyle öne çıkıyor ve bu alanda özellikle teknolojinin olanaklarından yararlanmak gerektiğini biliyor. Çünkü teknoloji hayatın her alanında büyük değişimlere neden olmuş, olmaya da devam etmektedir. Bu nedenle özellikle ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak isteyenlerin dijital dünyada var olmaları bir lüks değil, bir zorunluluk haline gelmiştir. Kılıvan Caravan de teknoloji alanında yaşanan bütün gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Dinamik yapısını her zaman koruyarak dijital dünyada yer alıyor, müşterilerinin kendisine en kolay ve en hızlı şekilde ulaşabilmelerinin yollarını açıyor. Türkiye’nin en büyük firma rehberinde de bu amaçla yerini alıyor hem kendisini en iyi şekilde anlatmaya çalışıyor hem de hedef kitlesinin hakkında aradıkları her şeye en rahat biçimde ulaşabilmelerini sağlıyor.

Müşteri Odaklı Yaklaşım

Firmamız YALOVA KARAVAN BAYİİ sektörünün öncülerinden birisi olarak Kılıvan Caravan adıyla hizmet veriyor. Firmamızdan ihtiyacınız olan her türlü ürün ve hizmete ulaşabilmeniz adına gerekli olan bütün detayları burada sizlerle paylaşıyoruz.

Kılıvan Caravan firmamızın telefon numarası, mail adresi, web site adresi, yol tarifi gibi her türlü iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Her zaman müşteri odaklı hizmet anlayışıyla aktif olarak bölgesinde en yeni çözümlerin, değişen ve gelişen ihtiyaçların en iyi karşılayıcısı olmaktadır.

İletişim bilgilerini her zaman güncel tutuyoruz. Bu sayede firmamızdan temin edebileceğiniz bütün ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınınızda yer alıyoruz. Mail adresi ve diğer bütün iletişim kanallarımızı açık tutarak siz değerli müşterilerimizin hizmetlerimize her zaman ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

Teknoloji ile birlikte iletişimin çok daha kolaylaştığının farkındayız. Bu nedenle her yerden ulaşılabilir olmak adına farklı iletişim kanalları kullanıyoruz. Kılıvan Caravan firmamızla alakalı her detaya ulaşabileceğiniz sayfalarla karşınıza çıkıyoruz. Ayrıca Kılıvan Caravan firmamıza daha rahat ulaşabilmeniz için yol tarifimize yer veriyoruz. Yol tarifi ve adres bilgileri sayesinde YALOVA ilimizdeki firmamıza çok rahat ulaşabilirsiniz. Zorlanmadan yol tarifi alabilirsiniz.

Kılıvan Caravan firmamız yıl boyunca hizmetlerine devam etmekte ve kapılarını siz değerli müşterilerine açık tutmaktadır. Yine de zaman zaman mesai saatleri değişebilmektedir. Firmamızın açılış ve kapanış saati gibi mesai saatlerini sitemizden görüntüleyebilir, bu sayede herhangi bir ihtiyacınızda açık olup olmadığını görüntüleyebilirsiniz. En güncel açılış – kapanış saatlerine sayfamızda yer verdiğimiz için değişen mevsim ve özel günlere göre mesai saatlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Yeni Nesil Hizmet Deneyimi

Web sitemizde YALOVA ilimizde faaliyetlerine devam eden KARAVAN BAYİİ kategorisindeki işletmenin bütün kurumsal bilgilerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmanın mevcut sosyal medya hesaplarına da ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya günümüzün dijital mecrada en çok kullanılan alanıdır. Pek çok farklı sosyal medya platformu her sektördeki işletmelerin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamakta, ürün ve hizmetlerine yönelik tercihte bulunabilmelerini sağlamaktadır. Fakat her sosyal medya platformunun içeriği, kullanıcı kitlesi, içerik paylaşım detayları ve diğer özellikleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle her firma her sosyal medya platformunda bulunmak zorunda değildir. Bulunması, hedef ve amaçları açısından verimli de olmamaktadır.

Kılıvan Caravan firmamızın mevcut sosyal medya hesaplarına da sayfamızda ulaşabilirsiniz. Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, LinkedIn gibi sosyal medya platformlarında bulunan hesaplarını ve mail adresleri görebilirsiniz. Türkiye’nin en modern ve en geniş kapsamlı firma rehberi olarak bizler firmalarımıza bütün olanakları sağlıyoruz. Sosyal medya hesapları ve diğer iletişim bilgilerine yer verdiğimiz gibi ücretsiz olarak firma bilgileri güncellenebilmekte, yeni detaylar ilave edilebilmektedir.

Kılıvan Caravan hakkında detaylı bilgilere yer verilerek ve bu bilgiler güncel tutularak işletmemizin hem yerellikten çıkıp ulusal, hatta global bir marka haline gelmesine hem de arama motorlarında iyi bir yere sahip olmasına yardımcı oluyoruz. Firma rehberimizin altyapısı tamamen arama motorlarıyla entegresi yapılmış haldedir. Bu sayede firmalarımız sadece kendiyle ile alakalı bilgileri ekleyerek ve güncel tutarak arama motorlarında çok daha bulunur olmalarını sağlayabilmektedir. Kılıvan Caravan firmamız da tamamen şeffaf ve şık tasarımlı bir firma rehberinde başarıyla yerini almış bulunmaktadır.

Güncel ve Detaylı İletişim Bilgileri

Kılıvan Caravan bölgesinde son derece popülerdir ve internette de hakkında çok sayıda arama yapılmaktadır. Firmamızla alakalı yapılan aramalar arasında özellikle Kılıvan Caravan iletişim, Kılıvan Caravan nerede, Kılıvan Caravan hangi ilde, Kılıvan Caravan yol tarifi, Kılıvan Caravan nasıl giderim, Kılıvan Caravan telefon gibi anahtar kelimeler öne çıkaktadır. Ayrıca Kılıvan Caravan duyuruları, Kılıvan Caravan web sitesi, Kılıvan Caravan mesai saatleri, Kılıvan Caravan çalışma saatleri gibi aramalar da öne çıkmaktadır.

Firma rehberimizde Kılıvan Caravan sayfasında firmaya dair bütün aradıklarınızı bulabilir, merak ettiğiniz konularda bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürün ve hizmet içeriklerine, iletişim bilgilerine, duyurularına, adres bilgilerine, yol tariflerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca aldığınız hizmet hakkında yorum, tavsiye ve öneride bulunabilir, firmamızın kendini geliştirmesinde yol gösterici olabilirsiniz. Her zaman en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Hizmetler

Çekme karavan, Motokaravan

Yorum Kaydedildi !

Yönetici Tarafından Onaylandıktan sonra yorumunuz yayınlanacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

S.S.Sorular

Firma Rehberi Kayıt, Türkiye Firma Listesi Excel, Türkiye Firma Rehberi, Firma Bulma Siteleri, Firma Rehberleri Listesi, Trfirmarehberi

Bültene abone ol

ve son eklenen içeriklerden haberdar olun!