image
Reklam
Eco Decor

Kayseri Kızılay Hastanesi

Kayseri Kızılay Hastanesi , TAM TEŞEKKÜLLÜ HASTANE olarak hizmet vermektedir. KAYSERİ ilinde Melikgazi ilçesinde olan Kayseri Kızılay HastanesiTAM TEŞEKKÜLLÜ HASTANE arandığında Kayseri Kızılay Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://kizilaysaglikgrubu.com, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Tacettin Veli, Halit Narin Cd. No:5, 38230 Melikgazi/Kayseri Melikgazi, KAYSERİ ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Kayseri Kızılay Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, TAM TEŞEKKÜLLÜ HASTANE hakkında ki bilgilere ve varsa Kayseri Kızılay Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Kayseri Kızılay Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Kayseri Kızılay Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Kayseri Kızılay Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Kayseri Kızılay Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan TAM TEŞEKKÜLLÜ HASTANE için Kayseri Kızılay Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Kayseri Kızılay Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur