image

Kardelen Lokantası

Kardelen Lokantası , ET LOKANTASI olarak hizmet vermektedir. GİRESUN ilinde Doğankent ilçesinde olan Kardelen LokantasıET LOKANTASI arandığında Kardelen Lokantası için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  , Yol tarifi adres: Merkez, Ana Cd., 28510 Doğankent/Giresun Doğankent, GİRESUN ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Kardelen Lokantası hakkında ki iletişim bilgilerine, ET LOKANTASI hakkında ki bilgilere ve varsa Kardelen Lokantası fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Kardelen Lokantası konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Kardelen Lokantası mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Kardelen Lokantası iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Kardelen Lokantası sosyal medya hesapları varsa da bulunan ET LOKANTASI için Kardelen Lokantası sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Kardelen Lokantası sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur