image

Kara İnşaat & Gayrimenkul

Kara İnşaat & Gayrimenkul , İNŞAAT ŞİRKETİ olarak hizmet vermektedir. ESKİŞEHİR ilinde Odunpazarı ilçesinde olan Kara İnşaat & GayrimenkulİNŞAAT ŞİRKETİ arandığında Kara İnşaat & Gayrimenkul için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://karainsaat.sahibinden.com, , Yol tarifi adres: Hoşnudiye Mahallesi İsmet İnönü-1 Caddesi No:11 Daire:37-38, 26130 Tepebaşı Odunpazarı, ESKİŞEHİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Kara İnşaat & Gayrimenkul hakkında ki iletişim bilgilerine, İNŞAAT ŞİRKETİ hakkında ki bilgilere ve varsa Kara İnşaat & Gayrimenkul fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Kara İnşaat & Gayrimenkul konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Kara İnşaat & Gayrimenkul mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Kara İnşaat & Gayrimenkul iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Kara İnşaat & Gayrimenkul sosyal medya hesapları varsa da bulunan İNŞAAT ŞİRKETİ için Kara İnşaat & Gayrimenkul sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Kara İnşaat & Gayrimenkul sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur