image

Geco Holding

Geco Holding , DİĞER olarak hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Ataşehir ilçesinde olan Geco HoldingDİĞER arandığında Geco Holding için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://gecoholding.com, , Yol tarifi adres: barbaros mah, Begonya Sk. no:9/d, 34746 Ataşehir/İstanbul Ataşehir, İSTANBUL ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Geco Holding hakkında ki iletişim bilgilerine, DİĞER hakkında ki bilgilere ve varsa Geco Holding fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Geco Holding konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Geco Holding mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Geco Holding iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Geco Holding sosyal medya hesapları varsa da bulunan DİĞER için Geco Holding sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Geco Holding sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur