image

Başak Ticaret

Başak Ticaret , YAPI MALZEMELERİ TEDARİKÇİSİ olarak hizmet vermektedir. GİRESUN ilinde Piraziz ilçesinde olan Başak TicaretYAPI MALZEMELERİ TEDARİKÇİSİ arandığında Başak Ticaret için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  , Yol tarifi adres: Yeni, Bahtiyar Aydın Blv. No:16, 28340 Piraziz/Giresun Piraziz, GİRESUN ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Başak Ticaret hakkında ki iletişim bilgilerine, YAPI MALZEMELERİ TEDARİKÇİSİ hakkında ki bilgilere ve varsa Başak Ticaret fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Başak Ticaret konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Başak Ticaret mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Başak Ticaret iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Başak Ticaret sosyal medya hesapları varsa da bulunan YAPI MALZEMELERİ TEDARİKÇİSİ için Başak Ticaret sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Başak Ticaret sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur