image
FIRMAMAPS

Yasal Uyarı / Bildiri!

Yasal Uyarı / Bildiri!

 1. Firma Maps ( Firma Rehberi ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
 2. Firma Maps ( Firma Rehberi ) 'nde yayınlanan firmalar ve firma bilgileri faaliyet gösteren işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi yada işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler derlenerek oluşmaktadır.
 3. Firma Maps ( Firma Rehberi ) internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
 4. Firma Maps ( Firma Rehberi ) site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
 5. Firma Maps ( Firma Rehberi ) sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
 6. Firma Maps ( Firma Rehberi ) yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
 7. Firma Maps ( Firma Rehberi ) üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
 8. Firma Maps ( Firma Rehberi ) yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Firma Maps ( Firma Rehberi )'ni hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.
 9. Firma Maps ( Firma Rehberi ) de kayıtlı işletmenizin bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinizin kaldırılması konusunda hakkınız bulunmaktadır. 3 gün içinde firma bilgilerinizi kaldırmak durumundayız. Eğer talebiniz gerçekleştirilmediğini düşünürseniz, iletişim kısmından bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.
 10. Firma Maps ( Firma Rehberi ), tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekte olan bir firma rehberi sitesidir. Firma Maps ( Firma Rehberi ) hiçbir şekilde kesinlikle hiçbir ücret talep etmez, Firma Maps ( Firma Rehberi ) olarak aradıklarını söyleyerek ücret talep ederlerse kesinlikle itibar etmeyiniz. Firma Maps ( Firma Rehberi ) bu ve bur tarz durumlar için sorumluluk kabul etmemektedir.
 11.  Tüm Bu Maddeler  firmamaps.com için geçerlidir.

özel okul