image
Reklam
Anadolu Müzik Aletleri

Halkalı

Halkalı , TURİSTİK YER olarak hizmet vermektedir. MERSİN ilinde Bozyazı ilçesinde olan HalkalıTURİSTİK YER arandığında Halkalı için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Elmakuzu, Anamur Ermenek Yolu, 33830 Bozyazı/Mersin Bozyazı, MERSİN ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Halkalı hakkında ki iletişim bilgilerine, TURİSTİK YER hakkında ki bilgilere ve varsa Halkalı fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Halkalı konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Halkalı mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Halkalı iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Halkalı sosyal medya hesapları varsa da bulunan TURİSTİK YER için Halkalı sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Halkalı sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur