image
Reklam
Yer Moda

Sbü Adana Şehir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Sbü Adana Şehir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi , TAM TEŞEKKÜLLÜ HASTANE olarak hizmet vermektedir. ADANA ilinde Yüreğir ilçesinde olan Sbü Adana Şehir Eğitim Ve Araştırma HastanesiTAM TEŞEKKÜLLÜ HASTANE arandığında Sbü Adana Şehir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://adanasehir.saglik.gov.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Kışla Mahallesi, Dr. Mithat Özsan Bulvarı, 4522. Sokak No:1, Yüreğir/Adana Yüreğir, ADANA ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Sbü Adana Şehir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, TAM TEŞEKKÜLLÜ HASTANE hakkında ki bilgilere ve varsa Sbü Adana Şehir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Sbü Adana Şehir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Sbü Adana Şehir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Sbü Adana Şehir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Sbü Adana Şehir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan TAM TEŞEKKÜLLÜ HASTANE için Sbü Adana Şehir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Sbü Adana Şehir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur