image
SİVİL TOPLUM KURULUŞU

Tarsus Kahveciler Ve Eğlence Yerleri Odası Başkanlığı

( Oy Sayısı: 0 )
Reklam
Anadolu Müzik Aletleri

Tarsus Kahveciler Ve Eğlence Yerleri Odası Başkanlığı

Tarsus Kahveciler Ve Eğlence Yerleri Odası Başkanlığı , SİVİL TOPLUM KURULUŞU olarak hizmet vermektedir. MERSİN ilinde Tarsus ilçesinde olan Tarsus Kahveciler Ve Eğlence Yerleri Odası BaşkanlığıSİVİL TOPLUM KURULUŞU arandığında Tarsus Kahveciler Ve Eğlence Yerleri Odası Başkanlığı için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Yeni Ömerli, 33440 Tarsus/Mersin Tarsus, MERSİN ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Tarsus Kahveciler Ve Eğlence Yerleri Odası Başkanlığı hakkında ki iletişim bilgilerine, SİVİL TOPLUM KURULUŞU hakkında ki bilgilere ve varsa Tarsus Kahveciler Ve Eğlence Yerleri Odası Başkanlığı fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Tarsus Kahveciler Ve Eğlence Yerleri Odası Başkanlığı konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Tarsus Kahveciler Ve Eğlence Yerleri Odası Başkanlığı mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Tarsus Kahveciler Ve Eğlence Yerleri Odası Başkanlığı iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Tarsus Kahveciler Ve Eğlence Yerleri Odası Başkanlığı sosyal medya hesapları varsa da bulunan SİVİL TOPLUM KURULUŞU için Tarsus Kahveciler Ve Eğlence Yerleri Odası Başkanlığı sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Tarsus Kahveciler Ve Eğlence Yerleri Odası Başkanlığı sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur