image
Reklam
Duranlar Nakliyat

Silifke Municipality Cinema

Silifke Municipality Cinema , SİNEMA SALONU olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Silifke Municipality CinemaSİNEMA SALONU arandığında Silifke Municipality Cinema için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Saray, Cavit Erdem Cd. No:4, 33950 Silifke/Mersin , ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Silifke Municipality Cinema hakkında ki iletişim bilgilerine, SİNEMA SALONU hakkında ki bilgilere ve varsa Silifke Municipality Cinema fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Silifke Municipality Cinema konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Silifke Municipality Cinema mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Silifke Municipality Cinema iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Silifke Municipality Cinema sosyal medya hesapları varsa da bulunan SİNEMA SALONU için Silifke Municipality Cinema sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Silifke Municipality Cinema sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

  • Yol tarifi al
  • Saray, Cavit Erdem Cd. No:4, 33950 Silifke/mersin

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul