image
Reklam
Martı Halı Yıkama

Murphy's Irish Pub & Cafe Escom

Murphy's Irish Pub & Cafe Escom , PUB olarak hizmet vermektedir. MERSİN ilinde Anamur ilçesinde olan Murphy's Irish Pub & Cafe EscomPUB arandığında Murphy's Irish Pub & Cafe Escom için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://anamuresnaf.com, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. İskele, 1725. Sk. No:201, 33650 Anamur/Mersin Anamur, MERSİN ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Murphy's Irish Pub & Cafe Escom hakkında ki iletişim bilgilerine, PUB hakkında ki bilgilere ve varsa Murphy's Irish Pub & Cafe Escom fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Murphy's Irish Pub & Cafe Escom konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Murphy's Irish Pub & Cafe Escom mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Murphy's Irish Pub & Cafe Escom iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Murphy's Irish Pub & Cafe Escom sosyal medya hesapları varsa da bulunan PUB için Murphy's Irish Pub & Cafe Escom sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Murphy's Irish Pub & Cafe Escom sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur