image
Reklam
Martı Halı Yıkama

Selendi Kent Meydanı & Şelale

Selendi Kent Meydanı & Şelale , PARK olarak hizmet vermektedir. MANİSA ilinde Demirci ilçesinde olan Selendi Kent Meydanı & ŞelalePARK arandığında Selendi Kent Meydanı & Şelale için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://selendihaber.blogspot.com, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Alaağaç, Demirci Selendi Yolu, 45900 Demirci/Manisa Demirci, MANİSA ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Selendi Kent Meydanı & Şelale hakkında ki iletişim bilgilerine, PARK hakkında ki bilgilere ve varsa Selendi Kent Meydanı & Şelale fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Selendi Kent Meydanı & Şelale konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Selendi Kent Meydanı & Şelale mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Selendi Kent Meydanı & Şelale iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Selendi Kent Meydanı & Şelale sosyal medya hesapları varsa da bulunan PARK için Selendi Kent Meydanı & Şelale sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Selendi Kent Meydanı & Şelale sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur