image
PARK

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Parkı

( Oy Sayısı: 0 )
Reklam
Duranlar Nakliyat

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Parkı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Parkı , PARK olarak hizmet vermektedir. MERSİN ilinde Yenişehir ilçesinde olan Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ParkıPARK arandığında Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Parkı için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://mersin.bel.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Gazi, Adnan Menderes Blv. 11 A, 33130 Yenişehir/Mersin Yenişehir, MERSİN ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Parkı hakkında ki iletişim bilgilerine, PARK hakkında ki bilgilere ve varsa Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Parkı fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Parkı konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Parkı mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Parkı iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Parkı sosyal medya hesapları varsa da bulunan PARK için Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Parkı sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Parkı sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul