image
Reklam
Yer Moda

Turgutalp Düğün Salonu

Turgutalp Düğün Salonu , OYUN/EĞLENCE MERKEZİ olarak hizmet vermektedir. MANİSA ilinde Soma ilçesinde olan Turgutalp Düğün SalonuOYUN/EĞLENCE MERKEZİ arandığında Turgutalp Düğün Salonu için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://soma.bel.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Turgutalp, Park Sk., 45540 Soma/Manisa Soma, MANİSA ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Turgutalp Düğün Salonu hakkında ki iletişim bilgilerine, OYUN/EĞLENCE MERKEZİ hakkında ki bilgilere ve varsa Turgutalp Düğün Salonu fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Turgutalp Düğün Salonu konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Turgutalp Düğün Salonu mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Turgutalp Düğün Salonu iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Turgutalp Düğün Salonu sosyal medya hesapları varsa da bulunan OYUN/EĞLENCE MERKEZİ için Turgutalp Düğün Salonu sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Turgutalp Düğün Salonu sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur