image
Reklam
Anadolu Müzik Aletleri

Caffe Bell & Nargile

Caffe Bell & Nargile , NARGİLE SALONU olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Caffe Bell & NargileNARGİLE SALONU arandığında Caffe Bell & Nargile için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Saray, Şht. Hüseyin Sk. No:27, 33950, 33950 Silifke/Mersin , ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Caffe Bell & Nargile hakkında ki iletişim bilgilerine, NARGİLE SALONU hakkında ki bilgilere ve varsa Caffe Bell & Nargile fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Caffe Bell & Nargile konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Caffe Bell & Nargile mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Caffe Bell & Nargile iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Caffe Bell & Nargile sosyal medya hesapları varsa da bulunan NARGİLE SALONU için Caffe Bell & Nargile sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Caffe Bell & Nargile sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

  • Yol tarifi al
  • Saray, Şht. Hüseyin Sk. No:27, 33950, 33950 Silifke/mersin

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur