image
Reklam
Martı Halı Yıkama

Capito Cafe

Capito Cafe , KAFE olarak hizmet vermektedir. MERSİN ilinde Mezitli ilçesinde olan Capito CafeKAFE arandığında Capito Cafe için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Viranşehir, 34324. Sk., 33340 Mezitli/Mersin Mezitli, MERSİN ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Capito Cafe hakkında ki iletişim bilgilerine, KAFE hakkında ki bilgilere ve varsa Capito Cafe fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Capito Cafe konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Capito Cafe mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Capito Cafe iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Capito Cafe sosyal medya hesapları varsa da bulunan KAFE için Capito Cafe sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Capito Cafe sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur