image
Reklam
Martı Halı Yıkama

Zafet İnternet Cafe

Zafet İnternet Cafe , İNTERNET KAFE olarak hizmet vermektedir. MARDİN ilinde Midyat ilçesinde olan Zafet İnternet CafeİNTERNET KAFE arandığında Zafet İnternet Cafe için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Bahçelievler, 47510, Dargeçit Midyat Yolu, Mardin Midyat, MARDİN ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Zafet İnternet Cafe hakkında ki iletişim bilgilerine, İNTERNET KAFE hakkında ki bilgilere ve varsa Zafet İnternet Cafe fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Zafet İnternet Cafe konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Zafet İnternet Cafe mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Zafet İnternet Cafe iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Zafet İnternet Cafe sosyal medya hesapları varsa da bulunan İNTERNET KAFE için Zafet İnternet Cafe sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Zafet İnternet Cafe sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur