image
Reklam
Martı Halı Yıkama

Tufanbayli Devlet Hastanesi

Tufanbayli Devlet Hastanesi , HASTANE olarak hizmet vermektedir. ADANA ilinde Tufanbeyli ilçesinde olan Tufanbayli Devlet HastanesiHASTANE arandığında Tufanbayli Devlet Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Cumhuriyet, Hastane Cd. No:13, 01640 Tufanbeyli/Adana Tufanbeyli, ADANA ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Tufanbayli Devlet Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, HASTANE hakkında ki bilgilere ve varsa Tufanbayli Devlet Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Tufanbayli Devlet Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Tufanbayli Devlet Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Tufanbayli Devlet Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Tufanbayli Devlet Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan HASTANE için Tufanbayli Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Tufanbayli Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur