image
Reklam
Eco Decor

Martı Halı Yıkama

Halı Yıkama Mersin


Galeri


Martı Halı Yıkama , HALI TEMİZLEME HİZMETİ olarak hizmet vermektedir. MERSİN ilinde Mezitli ilçesinde olan Martı Halı YıkamaHALI TEMİZLEME HİZMETİ arandığında Martı Halı Yıkama için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  Telefon numarası: 05386780497 den de ulaşabilirsiniz. ya da  web sitesi  https:// , mail lithosanaaj@gmail.com adresi, , Yol tarifi adres: Akdeniz Mahç 39644 Sok. No:8/İşyeri, D:2, 33200 Mezitli, MERSİN ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Martı Halı Yıkama hakkında ki iletişim bilgilerine, HALI TEMİZLEME HİZMETİ hakkında ki bilgilere ve varsa Martı Halı Yıkama fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Martı Halı Yıkama konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Martı Halı Yıkama mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Martı Halı Yıkama iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Martı Halı Yıkama sosyal medya hesapları varsa da bulunan HALI TEMİZLEME HİZMETİ için Martı Halı Yıkama sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Martı Halı Yıkama sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

  • Hakan

    تنظيف رائع و معامله جيده

özel okul