image
Reklam
Yer Moda

Soma Go Kart

Soma Go Kart , GO KART PARKURU olarak hizmet vermektedir. MANİSA ilinde Soma ilçesinde olan Soma Go KartGO KART PARKURU arandığında Soma Go Kart için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Cumhuriyet Mahallesi, Emir Sk. No:18, 45500 Soma/Manisa Soma, MANİSA ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Soma Go Kart hakkında ki iletişim bilgilerine, GO KART PARKURU hakkında ki bilgilere ve varsa Soma Go Kart fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Soma Go Kart konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Soma Go Kart mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Soma Go Kart iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Soma Go Kart sosyal medya hesapları varsa da bulunan GO KART PARKURU için Soma Go Kart sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Soma Go Kart sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur