image
ŞARKÜTERİ

Peynır Dıyarı Hakkında

Peynır Dıyarı Hakkında

Peynır Dıyarı Hakkında , ŞARKÜTERİ olarak hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Tuzla ilçesinde olan Peynır Dıyarı HakkındaŞARKÜTERİ arandığında Peynır Dıyarı Hakkında için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Aydıntepe, 100. Yıl Cd., 34947 Tuzla, İSTANBUL ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Peynır Dıyarı Hakkında hakkında ki iletişim bilgilerine, ŞARKÜTERİ hakkında ki bilgilere ve varsa Peynır Dıyarı Hakkında fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Peynır Dıyarı Hakkında konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Peynır Dıyarı Hakkında mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Peynır Dıyarı Hakkında iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Peynır Dıyarı Hakkında sosyal medya hesapları varsa da bulunan ŞARKÜTERİ için Peynır Dıyarı Hakkında sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Peynır Dıyarı Hakkında sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

  • Yol tarifi al
  • Aydıntepe, 100. Yıl Cd., 34947
  • Tuzla, İSTANBUL

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur