image
ŞARKÜTERİ

Istanbul Tuzla Peynır Dıyarı

Istanbul Tuzla Peynır Dıyarı

Istanbul Tuzla Peynır Dıyarı , ŞARKÜTERİ olarak hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Tuzla ilçesinde olan Istanbul Tuzla Peynır DıyarıŞARKÜTERİ arandığında Istanbul Tuzla Peynır Dıyarı için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Aydıntepe, 100. Yıl Cd., 34947 Tuzla, İSTANBUL ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Istanbul Tuzla Peynır Dıyarı hakkında ki iletişim bilgilerine, ŞARKÜTERİ hakkında ki bilgilere ve varsa Istanbul Tuzla Peynır Dıyarı fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Istanbul Tuzla Peynır Dıyarı konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Istanbul Tuzla Peynır Dıyarı mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Istanbul Tuzla Peynır Dıyarı iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Istanbul Tuzla Peynır Dıyarı sosyal medya hesapları varsa da bulunan ŞARKÜTERİ için Istanbul Tuzla Peynır Dıyarı sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Istanbul Tuzla Peynır Dıyarı sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

  • Yol tarifi al
  • Aydıntepe, 100. Yıl Cd., 34947
  • Tuzla, İSTANBUL

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur