image
ORTAOKUL

Duzce Gumusova Gumusova Ilce Mıllı Egıtım Mudurlugu

Duzce Gumusova Gumusova Ilce Mıllı Egıtım Mudurlugu

Duzce Gumusova Gumusova Ilce Mıllı Egıtım Mudurlugu , ORTAOKUL olarak hizmet vermektedir. DÜZCE ilinde Gümüşova ilçesinde olan Duzce Gumusova Gumusova Ilce Mıllı Egıtım MudurluguORTAOKUL arandığında Duzce Gumusova Gumusova Ilce Mıllı Egıtım Mudurlugu için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://gumusova.meb.gov.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Yeni, 401. Sk. No:5, 81850 Gümüşova, DÜZCE ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Duzce Gumusova Gumusova Ilce Mıllı Egıtım Mudurlugu hakkında ki iletişim bilgilerine, ORTAOKUL hakkında ki bilgilere ve varsa Duzce Gumusova Gumusova Ilce Mıllı Egıtım Mudurlugu fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Duzce Gumusova Gumusova Ilce Mıllı Egıtım Mudurlugu konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Duzce Gumusova Gumusova Ilce Mıllı Egıtım Mudurlugu mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Duzce Gumusova Gumusova Ilce Mıllı Egıtım Mudurlugu iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Duzce Gumusova Gumusova Ilce Mıllı Egıtım Mudurlugu sosyal medya hesapları varsa da bulunan ORTAOKUL için Duzce Gumusova Gumusova Ilce Mıllı Egıtım Mudurlugu sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Duzce Gumusova Gumusova Ilce Mıllı Egıtım Mudurlugu sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur