image

Duzce Bım

Duzce Bım , SÜPERMARKET olarak hizmet vermektedir. DÜZCE ilinde Gümüşova ilçesinde olan Duzce BımSÜPERMARKET arandığında Duzce Bım için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://bim.com.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Yeni Mah. İstanbul Cad. D-100 Karayolu Üzeri No: 198/C, 81850 Gümüşova, DÜZCE ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Duzce Bım hakkında ki iletişim bilgilerine, SÜPERMARKET hakkında ki bilgilere ve varsa Duzce Bım fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Duzce Bım konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Duzce Bım mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Duzce Bım iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Duzce Bım sosyal medya hesapları varsa da bulunan SÜPERMARKET için Duzce Bım sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Duzce Bım sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur