image

Bım Iletısım

Bım Iletısım , SÜPERMARKET olarak hizmet vermektedir. DÜZCE ilinde Gümüşova ilçesinde olan Bım IletısımSÜPERMARKET arandığında Bım Iletısım için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://bim.com.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Yeni Mah. İstanbul Cad. D-100 Karayolu Üzeri No: 198/C, 81850 Gümüşova, DÜZCE ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Bım Iletısım hakkında ki iletişim bilgilerine, SÜPERMARKET hakkında ki bilgilere ve varsa Bım Iletısım fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Bım Iletısım konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Bım Iletısım mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Bım Iletısım iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Bım Iletısım sosyal medya hesapları varsa da bulunan SÜPERMARKET için Bım Iletısım sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Bım Iletısım sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur