image

Bım Hakkında

Bım Hakkında , SÜPERMARKET olarak hizmet vermektedir. DÜZCE ilinde Gümüşova ilçesinde olan Bım HakkındaSÜPERMARKET arandığında Bım Hakkında için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://bim.com.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Yeni Mah. İstanbul Cad. D-100 Karayolu Üzeri No: 198/C, 81850 Gümüşova, DÜZCE ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Bım Hakkında hakkında ki iletişim bilgilerine, SÜPERMARKET hakkında ki bilgilere ve varsa Bım Hakkında fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Bım Hakkında konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Bım Hakkında mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Bım Hakkında iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Bım Hakkında sosyal medya hesapları varsa da bulunan SÜPERMARKET için Bım Hakkında sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Bım Hakkında sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur