image

Balkan Tekstıl Yıkama Iletısım

Balkan Tekstıl Yıkama Iletısım , BASINÇLI YIKAMA HİZMETİ olarak hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Bölgesituzla ilçesinde olan Balkan Tekstıl Yıkama IletısımBASINÇLI YIKAMA HİZMETİ arandığında Balkan Tekstıl Yıkama Iletısım için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://balkantekstilyikama.com.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Dolap Cd. No: 9, 34956 Deri Organize Sanayi Bölgesituzla, İSTANBUL ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Balkan Tekstıl Yıkama Iletısım hakkında ki iletişim bilgilerine, BASINÇLI YIKAMA HİZMETİ hakkında ki bilgilere ve varsa Balkan Tekstıl Yıkama Iletısım fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Balkan Tekstıl Yıkama Iletısım konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Balkan Tekstıl Yıkama Iletısım mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Balkan Tekstıl Yıkama Iletısım iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Balkan Tekstıl Yıkama Iletısım sosyal medya hesapları varsa da bulunan BASINÇLI YIKAMA HİZMETİ için Balkan Tekstıl Yıkama Iletısım sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Balkan Tekstıl Yıkama Iletısım sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur