image
Reklam
Duranlar Nakliyat

Yelken Türkü Bar

Yelken Türkü Bar , EĞLENCE olarak hizmet vermektedir. MERSİN ilinde Yenişehir ilçesinde olan Yelken Türkü BarEĞLENCE arandığında Yelken Türkü Bar için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Bahçelievler, 1829. Sk. No:6, 33140 Yenişehir/Mersin Yenişehir, MERSİN ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Yelken Türkü Bar hakkında ki iletişim bilgilerine, EĞLENCE hakkında ki bilgilere ve varsa Yelken Türkü Bar fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Yelken Türkü Bar konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Yelken Türkü Bar mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Yelken Türkü Bar iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Yelken Türkü Bar sosyal medya hesapları varsa da bulunan EĞLENCE için Yelken Türkü Bar sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Yelken Türkü Bar sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur