image
Reklam
Anadolu Müzik Aletleri

33 Disco Bar

33 Disco Bar , EĞLENCE olarak hizmet vermektedir. MERSİN ilinde Tarsus ilçesinde olan 33 Disco BarEĞLENCE arandığında 33 Disco Bar için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Mantaş, 33450 Tarsus/Mersin Tarsus, MERSİN ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

33 Disco Bar hakkında ki iletişim bilgilerine, EĞLENCE hakkında ki bilgilere ve varsa 33 Disco Bar fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. 33 Disco Bar konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

33 Disco Bar mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? 33 Disco Bar iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. 33 Disco Bar sosyal medya hesapları varsa da bulunan EĞLENCE için 33 Disco Bar sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları 33 Disco Bar sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur