image

Fabien Bale Ve Dans Akademisi

Bingöl'de İlk Ve Tek Olmanın Haklı Gururunu Yaşıyoruz. İlginizden Dolayı Yürekten Teşekkürler 


Galeri


Fabien Bale Ve Dans Akademisi , DANS SALONU olarak hizmet vermektedir. BİNGÖL ilinde Bingöl ilçesinde olan Fabien Bale Ve Dans AkademisiDANS SALONU arandığında Fabien Bale Ve Dans Akademisi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  Telefon numarası: 05453781915 den de ulaşabilirsiniz. ya da  web sitesi https://www.fabienbalevedansakademisi.com, mail jeyanesendemir@gmail.com adresi, , Yol tarifi adres: Selahaddin-i Eyyubi Mah. 1500. Cad. Metropolkent2 B Blok No:4/A Uydukent BİNGÖL Bingöl, BİNGÖL ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Fabien Bale Ve Dans Akademisi hakkında ki iletişim bilgilerine, DANS SALONU hakkında ki bilgilere ve varsa Fabien Bale Ve Dans Akademisi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Fabien Bale Ve Dans Akademisi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Fabien Bale Ve Dans Akademisi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Fabien Bale Ve Dans Akademisi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Fabien Bale Ve Dans Akademisi sosyal medya hesapları varsa da bulunan DANS SALONU için Fabien Bale Ve Dans Akademisi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Fabien Bale Ve Dans Akademisi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Çocuk Bale,Jimnastik,Hip-hop,Yüzme,Halk Oyunları (Yedi Yöre),Latin Dansları,Düğün Salon Dansları,Dans Tiyatrosu,Konservatuara hazırlık (OYUNCULUK SAHNE SANATLARI) Zumba.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

 • Ayşenur Aslan

  Harika bir mekan

 • İrem DEMİRCİ

  Harika bir yer kaliteli eğitim üstün hizmet anlayışı ve kesinlikle muhteşem bir güler yüz...Tebrikler ve başarılar

 • Nurhayat Derince

  Akademideki tüm çalışanları ve sahiplerini yürekten tebrik ediyorum ve alkışlıyorum.Merdiven altı eğitim verenlerin mutlaka görmesi ve ders çıkarması gereken bir yer

 • Aslı GÜNEŞ

  Tebrik ediyorum gerçekten samimi ve sıcak bir ortam ve en önemlisi çocuklarımızın doğru yerde doğru insanlardan eğitim almaları bir Anne olarak beni çok mutlu etti...Teşekkürler Ahmet hocam,Teşekkürler Şevval Hocam,Teşekkürler Aziz Hocam.İyiki varsınız ve iyiki sizi tanıdık.

 • Aziz

  Merhabalar. Öncelikle Bingöl de çocuklarımıza böyle sosyal be eğitsel bir okul sağladığınız için teşekkür ederim. Cocuğum Bale ve Cimnastik eğitimiyle boyle güzel arkadaşlık ortami yakaladi. Drama eğitimi ile komut algı ve ifade şekli değişti. Telefon tablet bağımlılığı minimize edildi. İyiki varsıniz çocuklarımıza sicak bir aile ortamı sağladığınız için cok teşekkur ederim,