image
Reklam
Yer Moda

Mandalin

Mandalin , CANLI MÜZİK OLAN BAR olarak hizmet vermektedir. MUĞLA ilinde Bodrum ilçesinde olan MandalinCANLI MÜZİK OLAN BAR arandığında Mandalin için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://mandalinsound.com, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Çarşı Mahallesi Dr. Alimbey Caddesi, 1025. Sk., 48400 Bodrum/Muğla Bodrum, MUĞLA ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Mandalin hakkında ki iletişim bilgilerine, CANLI MÜZİK OLAN BAR hakkında ki bilgilere ve varsa Mandalin fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Mandalin konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Mandalin mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Mandalin iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Mandalin sosyal medya hesapları varsa da bulunan CANLI MÜZİK OLAN BAR için Mandalin sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Mandalin sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul