image
Reklam
Martı Halı Yıkama

Yudum Birahanesi

Yudum Birahanesi , BAR olarak hizmet vermektedir. MANİSA ilinde Selendi ilçesinde olan Yudum BirahanesiBAR arandığında Yudum Birahanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Zafer, 45970 Selendi/Manisa Selendi, MANİSA ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Yudum Birahanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, BAR hakkında ki bilgilere ve varsa Yudum Birahanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Yudum Birahanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Yudum Birahanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Yudum Birahanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Yudum Birahanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan BAR için Yudum Birahanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Yudum Birahanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur