image
Reklam
Martı Halı Yıkama

Tefeni Muhabbet Konağı

Tefeni Muhabbet Konağı , BAR olarak hizmet vermektedir. MANİSA ilinde Selendi ilçesinde olan Tefeni Muhabbet KonağıBAR arandığında Tefeni Muhabbet Konağı için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Aşağıgüllüce, Aşağıgüllüce Köyü Yolu, 45970 Selendi/Manisa Selendi, MANİSA ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Tefeni Muhabbet Konağı hakkında ki iletişim bilgilerine, BAR hakkında ki bilgilere ve varsa Tefeni Muhabbet Konağı fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Tefeni Muhabbet Konağı konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Tefeni Muhabbet Konağı mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Tefeni Muhabbet Konağı iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Tefeni Muhabbet Konağı sosyal medya hesapları varsa da bulunan BAR için Tefeni Muhabbet Konağı sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Tefeni Muhabbet Konağı sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur