image
Reklam
Ümraniye Sanat Kursu

Küllüm Bar

Küllüm Bar , BAR olarak hizmet vermektedir. MANİSA ilinde Selendi ilçesinde olan Küllüm BarBAR arandığında Küllüm Bar için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Zafer, 45970 Selendi/Manisa Selendi, MANİSA ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Küllüm Bar hakkında ki iletişim bilgilerine, BAR hakkında ki bilgilere ve varsa Küllüm Bar fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Küllüm Bar konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Küllüm Bar mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Küllüm Bar iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Küllüm Bar sosyal medya hesapları varsa da bulunan BAR için Küllüm Bar sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Küllüm Bar sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul