image
Reklam
Yer Moda

Köşem Birahanesi

Köşem Birahanesi , BAR olarak hizmet vermektedir. MANİSA ilinde Selendi ilçesinde olan Köşem BirahanesiBAR arandığında Köşem Birahanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Zafer, 45970 Selendi/Manisa Selendi, MANİSA ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Köşem Birahanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, BAR hakkında ki bilgilere ve varsa Köşem Birahanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Köşem Birahanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Köşem Birahanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Köşem Birahanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Köşem Birahanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan BAR için Köşem Birahanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Köşem Birahanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul