image
Reklam
Duranlar Nakliyat

Karizma Bar

Karizma Bar , BAR olarak hizmet vermektedir. MUĞLA ilinde Dalaman ilçesinde olan Karizma BarBAR arandığında Karizma Bar için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Altıntas, 48770 Dalaman/Muğla Dalaman, MUĞLA ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Karizma Bar hakkında ki iletişim bilgilerine, BAR hakkında ki bilgilere ve varsa Karizma Bar fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Karizma Bar konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Karizma Bar mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Karizma Bar iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Karizma Bar sosyal medya hesapları varsa da bulunan BAR için Karizma Bar sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Karizma Bar sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur