image
Reklam
Martı Halı Yıkama

İki Tek Resto Bar

İki Tek Resto Bar , BAR olarak hizmet vermektedir. MERSİN ilinde Tarsus ilçesinde olan İki Tek Resto BarBAR arandığında İki Tek Resto Bar için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Eski Ömerli, 33500 Tarsus/Mersin Tarsus, MERSİN ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

İki Tek Resto Bar hakkında ki iletişim bilgilerine, BAR hakkında ki bilgilere ve varsa İki Tek Resto Bar fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. İki Tek Resto Bar konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

İki Tek Resto Bar mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? İki Tek Resto Bar iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İki Tek Resto Bar sosyal medya hesapları varsa da bulunan BAR için İki Tek Resto Bar sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları İki Tek Resto Bar sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul