image
Reklam
Duranlar Nakliyat

Güneyli Bar

Güneyli Bar , BAR olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Güneyli BarBAR arandığında Güneyli Bar için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Pazarkaşı, Menderes Cd. No:72, 33950 Silifke/Mersin , ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Güneyli Bar hakkında ki iletişim bilgilerine, BAR hakkında ki bilgilere ve varsa Güneyli Bar fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Güneyli Bar konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Güneyli Bar mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Güneyli Bar iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Güneyli Bar sosyal medya hesapları varsa da bulunan BAR için Güneyli Bar sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Güneyli Bar sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

  • Yol tarifi al
  • Pazarkaşı, Menderes Cd. No:72, 33950 Silifke/mersin

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur