image
Reklam
Duranlar Nakliyat

Erdemkent Kafe

Erdemkent Kafe , BAR olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Erdemkent KafeBAR arandığında Erdemkent Kafe için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Merkez, Binali Yıldırım Cd., 33730 Erdemli/Mersin , ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Erdemkent Kafe hakkında ki iletişim bilgilerine, BAR hakkında ki bilgilere ve varsa Erdemkent Kafe fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Erdemkent Kafe konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Erdemkent Kafe mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Erdemkent Kafe iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Erdemkent Kafe sosyal medya hesapları varsa da bulunan BAR için Erdemkent Kafe sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Erdemkent Kafe sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

  • Yol tarifi al
  • Merkez, Binali Yıldırım Cd., 33730 Erdemli/mersin

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul