image
Reklam
Yer Moda

D Jay C Club

D Jay C Club , BAR olarak hizmet vermektedir. MERSİN ilinde Yenişehir ilçesinde olan D Jay C ClubBAR arandığında D Jay C Club için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Güvenevler, Gazi Mustafa Kemal Bulv. Gültekin Apt. 330/B, 33140 Yenişehir/Mersin (Icel) Yenişehir, MERSİN ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

D Jay C Club hakkında ki iletişim bilgilerine, BAR hakkında ki bilgilere ve varsa D Jay C Club fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. D Jay C Club konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

D Jay C Club mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? D Jay C Club iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. D Jay C Club sosyal medya hesapları varsa da bulunan BAR için D Jay C Club sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları D Jay C Club sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur