image
Reklam
Eco Decor

Cafe Bahane

Cafe Bahane , BAR olarak hizmet vermektedir. MUĞLA ilinde Fethiye ilçesinde olan Cafe BahaneBAR arandığında Cafe Bahane için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. comfort hotel, selim günday caddesi foça mahallesi selim günday caddesi, arka sokağı no 110/A, 48300 Fethiye/Muğla Fethiye, MUĞLA ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Cafe Bahane hakkında ki iletişim bilgilerine, BAR hakkında ki bilgilere ve varsa Cafe Bahane fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Cafe Bahane konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Cafe Bahane mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Cafe Bahane iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Cafe Bahane sosyal medya hesapları varsa da bulunan BAR için Cafe Bahane sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Cafe Bahane sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

  • Yol tarifi al
  • Comfort Hotel, Selim Günday Caddesi Foça Mahallesi Selim Günday Caddesi, Arka Sokağı No 110/a, 48300 Fethiye/muğla
  • Fethiye, MUĞLA

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur