image
Reklam
Duranlar Nakliyat

Beyra Türkü Bar

Beyra Türkü Bar , BAR olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Beyra Türkü BarBAR arandığında Beyra Türkü Bar için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Kızkalesi Çetin Özyaran Sokak, Sahil Yolu Cd. No:25, 33790 Erdemli/Mersin , ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Beyra Türkü Bar hakkında ki iletişim bilgilerine, BAR hakkında ki bilgilere ve varsa Beyra Türkü Bar fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Beyra Türkü Bar konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Beyra Türkü Bar mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Beyra Türkü Bar iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Beyra Türkü Bar sosyal medya hesapları varsa da bulunan BAR için Beyra Türkü Bar sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Beyra Türkü Bar sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

  • Yol tarifi al
  • Kızkalesi Çetin Özyaran Sokak, Sahil Yolu Cd. No:25, 33790 Erdemli/mersin

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul