image
Reklam
Martı Halı Yıkama

Berlin Cafe Bar

Berlin Cafe Bar , BAR olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Berlin Cafe BarBAR arandığında Berlin Cafe Bar için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Kızkalesi, 33790 Erdemli/Mersin , ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Berlin Cafe Bar hakkında ki iletişim bilgilerine, BAR hakkında ki bilgilere ve varsa Berlin Cafe Bar fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Berlin Cafe Bar konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Berlin Cafe Bar mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Berlin Cafe Bar iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Berlin Cafe Bar sosyal medya hesapları varsa da bulunan BAR için Berlin Cafe Bar sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Berlin Cafe Bar sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur