image
Reklam
Duranlar Nakliyat

Bar & Bar

Bar & Bar , BAR olarak hizmet vermektedir. MANİSA ilinde Soma ilçesinde olan Bar & BarBAR arandığında Bar & Bar için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Kurtuluş, İstiklal Cd., 45530 Soma/Manisa Soma, MANİSA ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Bar & Bar hakkında ki iletişim bilgilerine, BAR hakkında ki bilgilere ve varsa Bar & Bar fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Bar & Bar konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Bar & Bar mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Bar & Bar iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Bar & Bar sosyal medya hesapları varsa da bulunan BAR için Bar & Bar sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Bar & Bar sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul